نحوه انتخاب پرده برای اتاق خواب: 5 قانون را دنبال کنید تا اشتباه نکنید

پرده های موجود در اتاق خواب باید هم عملی و هم خاموشی و زیبا باشند تا به آن نگاه و آرامش بخش شود. در اینجا نکاتی برای اشتباه نکردن آورده شده است

پرده های اتاق خواب برای زیبایی شناسی و راحتی محل خواب ضروری است. پرده اتاق خواب   

یک انتخاب شتابزده و احمقانه می تواند شما را در شب های بی خوابی بگذراند   مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  ، بخشی از آن به دلیل نوری که از چراغ های خیابانی که در پرده های بسیار سبک فیلتر می شود و بخشی از آن به خاطر      پشیمانی از پیدا کردن موارد مناسب نیست.

در اینجا 5 قانون ساده وجود دارد که باید هنگام انتخاب پرده های اتاق خواب اشتباه نکنید.

تعادل رنگی بین پرده ها و لوازم جانبی

پرده مناسب نیازی به ایستادگی در محیط نیست ، بسیار کمتر در اتاق خواب که به آرامش بالایی احتیاج دارد ، که برای استراحت لازم است. با این حال ، اگر عاشق رنگهای پر از شخصیت هستید ، نیازی به تسلیم آنها نیست: کافی است با یادآوری آن به یک نکته دیگر در اتاق ، مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  رنگ پرده ها را متعادل کنید.

ترکیبی از پرده و کوسن ایده آل است زیرا علاوه بر اینکه دوباره به شما  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب پیشنهاد می دهد ظرافتی که برای چشم قابل تقدیر وجود دارد ، همین نرمی را به حس لمس نیز پیشنهاد می کند ، در نتیجه جلوه ای نرم و با طیف گسترده می بخشد.

01

حداکثر راحتی

پرده همچنین می تواند فوق العاده باشد ، اما اگر سیستم باز و بسته شدن آن عملی نیست ، باید آن را مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب به صورت پیش فرض دور ریخت. حتی کسانی که زیبایی شناسی را بالاتر از همه قرار می دهند ، با پرده ناراحت کننده بی حوصله می شوند.

از میان مدلهای ساده تر برای کنترل ، پرده های غلتکی و پانلی برای جوهر هوشمند آنها ترجیح داده شده است.

از طرف دیگر ، کسانی که عاشق سبک های کلاسیک تر هستند ، می توانند  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب پرده های مجلسی سبک باروک را انتخاب کنند ، روی میله آویزان شوند و با کمان متوقف شوند.

02

پیوستگی بین ویندوز و گنجه پیاده روی

برای اینکه هم اتاق خواب هم از نظر رنگ آمیزی و هم از نظر سطح مواد  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب یکدست شود ، از همان نوع پرده برای پنجره و روکش کمد استفاده کنید.

با انجام این کار ، استمرار هارمونی ایجاد می شود ، ایده آل برای زیبایی شناسی بلکه برای تأثیر آرامش بخش آن.

همان مورد در مورد دو پنجره: برای جلوگیری از سردرگمی ، همان نوع پرده ها را انتخاب کنید.

03-ikea

انتخاب مواد براساس تأثیر به دست آمده

پارچه ای که پرده از آن ساخته می شود ، اساساً به جنبه عملی آن بستگی  bمدل های پرده برای منزل و اتاق خواب دارد. اگر می خواهید اتاق را کاملاً تاریک کنید زیرا دوست دارید حتی در طول روز استراحت کنید ، از مواد سنگین مانند مخمل ، جوت یا پشم خودداری کنید.

اگر عاشق جو و جوی تازه و روشن هستید ، از طرف دیگر ، پنبه و کتان متحدین طراحی شما خواهند بود.

برای یک اثر عاشقانه (که هیچ وقت در اتاق خواب آسیب نمی بیند) از پرده های ecru پنبه macramé یا توری دوزی استفاده کنید. اما مطمئن شوید که گره به اندازه کافی محکم باشد تا از چشم کنجکاو جلوگیری شود …

پرده به عنوان آینه شخصیت است

چادر به هیچ وجه لوازم جانبی نیست ، گرچه بسیاری آن را چنین می دانند. نوع پرده به طور چشمگیر ظاهر یک فضای داخلی را تغییر می دهد ، به همین دلیل خوب است که هنگام انتخاب توجه زیادی داشته باشید.دیدگاهتان را بنویسید